Bemitil 250 мг (40 капсул)

Share

Бемітил Stark Pharm - Bemitil 250 мг (40 капсул) (аналог Антихот)

Stark Pharm

1531

Препарат досліджується для реабілітації, спорту та профілактики з 70-х років, за цей час доведена його повна безпека при використанні в рамках запропонованого дозування.

Більше деталей

Цей продукт більше не в наявності.

648 грн

Додати до списку обраних товарів

Оплата

Доставка

Характеристики

This product has following properties

Кількість40 капс
КраїнаУкраїна
Тип упаковкибанка
Кількість порцій40
Форма випускукапсули
Смакбез смакових добавок

Опис

Препарат досліджується для реабілітації, спорту та профілактики з 70-х років, за цей час доведено його повну безпеку під час використання в рамках дозування.

Перший добре вивчений актопротектор бемітил (2-етилтіобензімідазолу гідробромід) – похідне бензімідазолу. Як препарат, що підвищує життєвий тонус. Застосовуйте по 0,25 г після їжі один раз на день.

Оскільки препарат має здатність накопичуватися в організмі, його можна приймати не більше 6 днів поспіль, після чого роблять триденну перерву. При повторних прийомах позитивна дія бемітилу посилюється протягом декількох днів, а потім приріст працездатності стійко підтримується на досягнутому рівні весь період застосування препарату.

Позитивні властивості та вплив бемітилу:

  • збільшення фізичної продуктивності;
  • жвавість розуму;
  • відсутність побічних ефектів* (переважно повна відсутність).

Бемітил істотно підвищує загальну витривалість та масу тіла. Його дія тим сильніша, чим вище фізичне навантаження. Підвищення працездатності під дією бемітилу може досягати 200%, особливо в умовах нестачі кисню. Препарат підвищує стійкість до високих температур, від чого отримав торговельну назву Anti – проти, Hot – спека.

В основі механізму дії бемітилу лежить активація синтезу білка, а точніше РНК, що нагадує важливі механізми дії анаболічних засобів (тому актопротектори і розглядаються в числі дозволених анаболічних препаратів). Посилення синтезу РНК бемітилом відбувається, ймовірно, внаслідок взаємодії препарату з геномом завдяки певній структурній схожості похідних бензімідазолу з пуриновими основами нуклеїнових кислот – аденіном та гуаніном. Бемітил, зрозуміло, перестав бути первинним активатором конкретних генів, лише неспецифічно з допомогою невідомого поки механізму посилює реакції синтезу РНК, які природно протікають нині у різних тканинах. Це підтверджується посиленням процесів синтезу білка лише у тих органах, які активно функціонують у період присутності препарату в організмі та в яких такі процеси відбуваються інтенсивно. Серед білків, що активно утворюються під впливом бемітилу, найбільше значення має ряд короткоживучих білків, зокрема ферментів глюконеогенезу. За сучасними уявленнями, такі білки можуть відігравати ключову роль у процесах адаптації-дезадаптації: їх першочерговий швидкий синтез зумовлює розвиток початкових ознак адаптації, а раннє зниження вмісту в тканинах служить пусковою ланкою дезадаптаційних зрушень. Бемітил, будучи похідним бензімідазолу, має структурну схожість з пуриновими основами, що дозволяє йому активізувати геном клітини, посилювати синтез РНК і білків-ферментів (зокрема, ферментів глюконеогенезу та мітохондріального окислення), в результаті чого в клітині підвищується енергопродукція, утилізація обмінних "шлаків" і антиоксидантний захист (зменшується утворення гідропероксидів ліпідів, дієнових кон'югатів тощо).

Глюконеогенез, що проходить в основному в печінці та корі нирок, представляє собою ресинтез вуглеводів з продуктів їх розпаду (лактату та пірувату), а також з деяких амінокислот (насамперед, аланіну та глютаміну) та гліцеролу. При фізичному навантаженні роль глюконеогенезу полягає також в утилізації продукованої молочної кислоти - одного з головних факторів, що знижують працездатність. Цей процес пов'язаний і з глюкозолактатним циклом (циклом Корі) та з глюкозоаланіновим циклом. Останній сприяє нейтралізації та виведенню не тільки лактату, але й азотистих продуктів розпаду (аміаку тощо). Глюконеогенез, таким чином, робить великий, а часто вирішальний внесок у підтримання фізичної працездатності: у ході глюконеогенезу утилізуються метаболіти, що утворюються при фізичній діяльності і негативно впливають на працездатність (лактат); одночасно відновлюються дуже обмежені запаси вуглеводів в організмі, які є обов'язковими, а при інтенсивних м'язових навантаженнях – основним джерелом енергії. Глюконеогенез у тісному поєднанні з глюкозоаланіновим циклом та реакціями обміну глутаміну виконує й інші функції, важливі для підтримки працездатності (зменшення утворення лактату та аміаку у м'язах, утилізація та виведення з організму азотистих продуктів розпаду, виведення водневих іонів). Активація глюконеогенезу бемітилом спостерігається як під час фізичної діяльності, так і у період відновлення. Це і складає, згідно з численними експериментальними даними, головну ланку в механізмі підвищення препаратом працездатності. Механізм позитивного впливу бемітилу на розумову та операторську діяльність вивчений менше. Тут також може мати певне значення активація синтезу білка, але у структурах нервової системи.

Також виявлено, що бемітил сприятливо впливає на мозкові судини. Зрештою, підвищення працездатності при зазначених видах діяльності може бути частково вторинним, наприклад після фізичних навантажень, коли воно певною мірою є наслідком поліпшення функціонального стану організму при навантаженнях і після них під впливом бемітилу. До важливих компонентів механізму дії бемітилу відносяться: зниження потреби організму в кисні та зменшення теплопродукції. Тонкі механізми цих ефектів ще не розкрито.

Є дані про придушення препаратом деяких шляхів вільного нефосфорилюючого окиснення, а також про підтримку мітохондрій у більш сполученому стані, особливо при впливах на організм (зокрема, важких фізичних навантаженнях), що ведуть до роз'єднання окиснення та фосфорилювання. Такий ефект пов'язаний, ймовірно, із захисним впливом бемітилу на структуру мітохондрій, який, у свою чергу, частково може бути наслідком посилення синтезу компонентів мітохондріальних мембран. Протективна дія препарату на мембрани проявляється іноді й пригніченням процесів ПОЛ, тобто певним антиоксидантним ефектом.

Всі перелічені ланки механізму дії, що зумовлюють зменшення споживання кисню організмом та утворення теплоти, пояснюють високу ефективність бемітилу як засобу підвищення працездатності в умовах гіпоксії та високої температури середовища. Безпосередня анаболічна дія бемітилу на м'язову тканину виражена слабо, проте препарат має сильну опосередковану дію, оскільки дозволяє різко збільшити навантаження, яке дає саме такий ефект.

Під дією бемітилу підвищується вміст глікогену в м'язах, печінці та серці. Зростає ефективність тканинного дихання. Бемітил, таким чином, є анаболіком непрямої дії. Крім того, трохи знижуючи рівень цукру в крові, бемітил певною мірою сприяє підвищенню секреції соматотропіну. Актопротектори взагалі і бемитил зокрема є з'єднаннями дії, що економізує, сприяючи виконанню певного обсягу робіт з мінімальними витратами. Вони зменшують швидкість робочого розпаду білків, жирів та вуглеводів. У той самий час у печінці збільшується швидкість синтезу короткоживучих білків, відповідальних за термінову адаптацію організму.

У медицині бемітил застосовується при хронічній гіпоксії різного походження (особливо при спортивній підготовці, під час високих фізичних навантажень та інших екстремальних впливів, а також після них для прискорення відновлювальних процесів), при психічній астенії будь-якого генезу, для реабілітації хворих, які перенесли гострий гепатит (швидше відновлюється маса печінки, зменшується вираженість і тривалість порушень її функцій) або променеву хворобу, для лікування нервово-м'язових захворювань (прогресуюча міодистрофія, вторинні міопатії та ін.), вестибулярних розладів, епілепсії (призначають тільки в комплексі з протиепілептичними засобами), рецидивуючого рожистого запалення.

Таким чином, досить фізіологічний вплив бемітилу на організм дозволяє з успіхом використовувати його в клінічній практиці для відновлення працездатності видужуючих, лікування астеній різної природи. При цьому завдяки активації синтезу білка препарат може посилювати репаративні процеси в різних органах, що також прискорює відновлення працездатності. Такий подвійний лікувальний ефект особливо яскраво проявляється при патології печінки (наприклад, у період реабілітації після вірусного гепатиту), оскільки цей орган характеризується високим потенціалом регенерації, і репаративні процеси тут включають відновлення одного з ключових механізмів підтримки працездатності — нормалізацію системи глюконеогенезу.

Бемітил не викликає небезпечних побічних ефектів, іноді при прийомі натще спостерігається подразнююча дія на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту. Результати випробувань свідчать, що бемітил є ефективним засобом підвищення фізичної працездатності як у звичайних, так і екстремальних умовах. Дія препарату проявляється через 1-1,5 години після одноразового прийому. По ефективності в звичайних умовах бемітил цілком можна порівняти з психомоторним стимулятором сиднокарбом, при цьому дія його більш фізіологічна; не спостерігається негативних ефектів, властивих сиднокарбу – порушення з елементами ейфорії, зниження психічної стійкості, надмірної стимуляції функцій серцево-судинної системи. В ускладнених умовах (гіпоксична гіпоксія, загроза перегріву) бемітил перевершує сиднокарб не тільки за фізіологічною дією, але і за ефективністю: позитивний вплив сиднокарбу на працездатність у таких умовах зменшується або навіть трансформується у негативний, а позитивний ефект бемітилу стає більш помітним. Бемітил, як уже згадувалося, може підвищувати працездатність при розумовій та операторській діяльності. Ці ефекти загалом менш виражені в порівнянні з впливом на фізичну працездатність, але також проявляються яскравіше в ускладнених умовах.

Рекомендації щодо вживання:

Бемітил приймають внутрішньо після їжі по 0.25 г (1 капсула) 2 рази на день. За необхідності добову дозу спортивного харчування збільшують до 0.5 г (2 капсули) вранці і 0.5 г (2 капсули) після обіду (при вазі понад 100 кг). Курс - 6 днів з 3-4-денними перервами між ними для уникнення кумуляції препарату. Курс у середньому становить від 3 до 6 тижнів.

Для підвищення працездатності в екстремальних умовах бемітил приймають за 60 хвилин до подальшої діяльності у дозі 0,25-0,5 г.

Не приймайте паралельно з модафінілом та іншими добавками (які відносяться до класу Спеціальні добавки адаптогени та стимулятори), що викликають підвищення концентрації тих самих нейромедіаторів.

Не застосовувати пізніше 16:00, щоб уникнути проблем зі сном!

Побічні ефекти

При застосуванні бемітилу можливі нудота, рідко блювання, неприємні відчуття в ділянці шлунку, головний біль, гіперемія обличчя, риніт. Залежно від виразності симптомів у цих випадках рекомендується зменшити дозу або скасувати застосування. При передозуванні може призвести до підвищеної збудливості та порушення нічного сну. Зумовлені в основному алергічними реакціями, а саме: почервоніння особи, закладеність носа, біль у шлунково-кишковому тракті. При занадто великій дозі дратівливість, порушення сну, гіперзбудливість, головний біль.

Бемітил за інструкцією протипоказано застосовувати при:

  • аритмії;
  • виражених порушеннях функції печінки;
  • епілепсії;
  • гіпоглікемії;
  • глаукомі;
  • вагітності та в період лактації;
  • артеріальної гіпертензії;
  • гіперчутливості;
  • ішемічній хворобі серця.
на основі 3 відгуки - 0 1 2 3 4 5,00/5
0 1 2 3 4
(5/5
Бемітил Stark Pharm - Bemitil 250 мг (40 капсул) (аналог Антихот)

Потужна річ, особливо в таку жару. Допомагає пересуватись у надважких умовах.


0 1 2 3 4
(5/5
Бемитил Stark Pharm - Bemitil 250 мг (40 капсул) (аналог Антихот)
Суммарный Рейтинг: 0 1 2 3 4

Шикарный продукт. Для силового спорта находка. Рекомендую


0 1 2 3 4
(5/5
Бемитил Stark Pharm - Bemitil 250 мг (40 капсул) (аналог Антихот)
Суммарный Рейтинг: 0 1 2 3 4

Приветствую! Возможно ли купить пробник (10 капсул) ?


Відповідь власника магазину (Sep 24, 2019):
Да. По этому вопросу лучше написать нам на почту или позвонить по телефону.

Доставляємо спортивне харчування, вітаміни, біодобавки в такі міста і населені пункти України: м. Івано-Франківськ, м. Ізмаїл, м. Ізюм, м. Ізяслав, м. Іллінці (Вінницька обл.), м. Ірпінь, м. Іршава, м. Ічня, м. Авіамістечко, м. Авдіївка (Донецька обл.), м. Ананьїв, м. Андрушівка, м. Апостолове, м. Арциз, м. Бібрка, м. Біла Церква, м. Білгород-Дністровський, м. Білицьке(Донецька обл.), м. Білозерське (Донецька обл.), м. Білопілля, м. Біляївка, м. Балаклія (Харківська обл.), м. Балта, м. Бар, м. Баранівка, м. Барвінкове, м. Батурин, м. Бахмач, м. Бахмут, м. Баштанка, м. Бердичів, м. Бердянськ, м. Берегове, м. Бережани (Тернопільська обл.), м. Березівка, м. Березань, м. Березне, м. Берестечко, м. Берислав (Херсонська обл.), м. Бершадь, м. Благовіщенське(Кіровоградська обл.), м. Бобринець, м. Бобровиця, м. Богодухів, м. Богуслав (Київська обл.), м. Болград (Одеська обл.), м. Болехів, м. Борзна, м. Борислав (Львівська обл.), м. Бориспіль, м. Борщів, м. Боярка, м. Бровари, м. Броди, м. Буринь, м. Бурштин, м. Буськ, м. Буча, м. Бучач, м. Вільногірськ, м. Вільнянськ, м. Вінниця, м. Валки, м. Вараш, м. Варварівка (Миколаївська обл.), м. Василівка (Запорізька обл.), м. Васильків (Київська обл., Васильківський р-н), м. Ватутіне, м. Вашківці (Вижницький р-н), м. Великі Мости, м. Верхівцеве, м. Верхньодніпровськ, м. Вижниця, м. Вилкове, м. Винники, м. Виноградів, м. Вишгород, м. Вишневе, м. Вовчанськ, м. Вознесенськ, м. Волноваха, м. Володимир, м. Володимирівка (Донецька обл.), м. Волочиськ, м. Ворожба (Білопільський р-н), м. Вугледар, м. Гірник, м. Гірське, м. Гадяч, м. Гайворон, м. Гайсин, м. Галич, м. Генічеськ, м. Герца, м. Глобине, м. Глухів (Сумська обл.), м. Гнівань, м. Гола Пристань, м. Горішні Плавні, м. Городенка, м. Городище (Черкаська обл.), м. Городня, м. Городок (Хмельницька обл.), м. Городок(Львівська обл.), м. Горохів, м. Гребінка (Полтавська обл.), м. Гуляйполе, м. Деражня, м. Дергачі, м. Дніпро, м. Дніпрорудне, м. Добромиль, м. Добропілля, м. Долина, м. Долинська, м. Долиняни, м. Дрогобич, м. Дружба (Сумська обл.), м. Дружківка, м. Дубляни (Львів.обл.,Жовків.р-н), м. Дубно, м. Дубровиця (Рівненська обл.), м. Дунаївці, м. Енергодар, м. Жашків, м. Жидачів, м. Житомир, м. Жихор, м. Жмеринка, м. Жовква, м. Жовті Води, м. Зіньків, м. Заводське(Лохвицький р-н,Полтав. обл), м. Заліщики, м. Запоріжжя, м. Заставна, м. Збараж, м. Зборів, м. Звенигородка, м. Здолбунів, м. Зеленодольськ, м. Зміїв, м. Знам'янка (Кіровоградська обл.), м. Золоте, м. Золотоноша, м. Золочів (Львівська обл.), м. Ківерці, м. Кілія, м. Кіцмань, м. Кагарлик, м. Калинівка (Вінницька обл., Калинівський р-н), м. Калуш, м. Кам'янець-Подільський, м. Кам'янка (Черкаська обл.), м. Кам'янка-Бузька, м. Кам'янка-Дніпровська (Запорізька обл.), м. Кам'янське(Дніпропетровська обл), м. Камінь-Каширський, м. Канів, м. Карлівка, м. Каховка, м. Київ, м. Кобеляки, м. Ковель, м. Кодима, м. Козятин (м., Вінницька обл.), м. Коломия, м. Комарно, м. Конотоп, м. Копичинці (Гусятинський р-н), м. Корець, м. Коропець, м. Коростень, м. Коростишів, м. Корсунь-Шевченківський, м. Корюківка, м. Косів, м. Костопіль, м. Костянтинівка (Донецька обл.), м. Краматорськ, м. Красилів, м. Красноград (Харківська обл), м. Кремінна, м. Кременець, м. Кременчук, м. Кривий Ріг, м. Крихівці, м. Кролевець, м. Кропивницький, м. Куп'янськ, м. Курахове, м. Ладижин, м. Ланівці, м. Лебедин (Сумська обл.), м. Лиман(Донецька обл), м. Липовець (Вінницька обл.), м. Лисичанськ, м. Лозова, м. Лохвиця, м. Лубни, м. Луцьк, м. Львів, м. Любомль, м. Люботин, м. Мала Виска, м. Малин, м. Мар'їнка, м. Маріуполь, м. Марганець, м. Межиріччя, м. Мелітополь, м. Мена, м. Мерефа, м. Миколаїв, м. Миколаїв (Львівська обл., Миколаївський р-н), м. Миколаївка (Слов’янська міська рада), м. Миргород, м. Мирноград, м. Миронівка, м. Могилів-Подільський, м. Молочанськ, м. Монастириська, м. Монастирище, м. Моршин, м. Мостиська, м. Мукачево, м. Мутин, м. Ніжин, м. Нікополь (Дніпропетровська обл.), м. Надвірна, м. Немирів (Вінницька обл.), м. Нетішин, м. Нова Каховка, м. Нова Одеса, м. Новгород-Сіверський, м. Нове, м. Новий Буг, м. Новий Калинів, м. Новий Розділ, м. Нововолинськ, м. Новоград-Волинський, м. Новогродівка, м. Новодністровськ, м. Новодружеськ, м. Новомиргород, м. Новомосковськ, м. Новоселиця (Чернівецька обл.), м. Новоукраїнка, м. Новояворівськ, м. Носівка, м. Обухів, м. Овруч, м. Одеса, м. Олевськ, м. Олександрія (м.Кіровогр.обл.райц), м. Олешки(Херсонська обл), м. Оріхів, м. Остер, м. Острог, м. Охтирка, м. Очаків, м. П'ятихатки, м. П'ятихатки (Харківська обл.), м. Південне (Харківський р-н), м. Підгайці (Підгаєцький р-н., Тернопільська обл.), м. Підгородне (Дніпропетровська обл.), м. Павлоград, м. Первомайськ(Микол.обл.Первомайс.р-н), м. Первомайський (Харківська обл.), м. Перемишляни, м. Перечин, м. Перещепине, м. Переяслав, м. Першотравенськ (Дніпропетровська обл), м. Пирятин, м. Погребище, м. Подільськ, м. Покров (Дніпропетровська обл.), м. Покровськ (Донецька обл.), м. Пологи (Запорізька обл.), м. Полонне, м. Полтава, м. Помічна, м. Попасна, м. Почаїв, м. Привілля (Лисичанська міська рада), м. Прилуки, м. Приморськ (Запорізька обл.), м. Пустомити, м. Путивль, м. Пуща-Водиця (Київ), м. Рівне, м. Рава-Руська, м. Радехів, м. Радивилів, м. Радомишль, м. Рахів, м. Рені, м. Ржищів, м. Рогатин, м. Родинське, м. Рожище, м. Роздільна (Одеська обл.), м. Ромни, м. Рубіжне, м. Рудки, м. Сєвєродонецьк, м. Сіверськ, м. Самбір, м. Сарни, м. Світловодськ, м. Світлодарськ, м. Свалява, м. Сватове, м. Святогірськ, м. Селидове, м. Семенівка(Чернігівська обл.), м. Середина-Буда, м. Синельникове, м. Скадовськ, м. Скалат, м. Сквира, м. Сколе, м. Славута, м. Славутич, м. Слов'янськ, м. Сміла, м. Снігурівка, м. Сновськ, м. Снятин, м. Сокаль, м. Сокиряни, м. Соледар, м. Соснівка (Львівська обл.), м. Старий Самбір, м. Старобільськ, м. Старокостянтинів, м. Стебник, м. Сторожинець (Чернівецька обл.), м. Стрий, м. Судова Вишня, м. Суми, м. Таврійськ (Херсонська обл.), м. Тальне, м. Тараща, м. Таромське, м. Татарбунари, м. Теплодар, м. Теребовля, м. Тернівка, м. Тернопіль, м. Тетіїв, м. Тисмениця, м. Тлумач, м. Токмак, м. Торецьк, м. Тростянець (Сумська обл.), м. Трускавець, м. Тульчин, м. Турка, м. Тячів, м. Ужгород, м. Узин, м. Українка, м. Українськ (Донецька обл.), м. Умань, м. Устилуг, м. Фастів, м. Харків, м. Херсон, м. Хирів, м. Хмільник (Вінницька обл.), м. Хмельницький, м. Ходорів, м. Хорол, м. Хоростків, м. Хотин, м. Христинівка, м. Хуст, м. Часів Яр, м. Червоноград (Львівська обл.), м. Черкаси, м. Чернівці, м. Чернігів, м. Чигирин, м. Чоп, м. Чорноморськ, м. Чортків, м. Чугуїв, м. Чуднів, м. Шаргород (Вінницька обл.), м. Шепетівка, м. Шостка, м. Шпола, м. Шумськ, м. Щастя, м. Южне, м. Южне (Чернігівська обл.), м. Южноукраїнськ, м. Яворів, м. Яготин, м. Ямпіль (Вінницька обл.), м. Яремче, смт. Єланець, смт. Ємільчине, смт. Іванівка (Одеська обл., Іванівський р-н), смт. Іванівка (Херсонська обл.), смт. Іваничі (Волинська обл.), смт. Іванків (Іванківський р-н), смт. Івано-Франкове, смт. Іларіонове, смт. Інженерне (Херсонська обл.), смт. Іршанськ, смт. Авіаторське, смт. Авангард, смт. Андріївка (Балаклійський р-н), смт. Андріївка (Бердянський р-н), смт. Андріївка (смт.), смт. Антонівка (Скадовський р-н), смт. Антоніни, смт. Арбузинка, смт. Асканія-Нова, смт. Білики, смт. Біловодськ, смт. Білогір'я, смт. Білозерка (Херсонська обл.), смт. Білокуракине, смт. Білолуцьк, смт. Більшівці, смт. Бабаї, смт. Бабанка, смт. Балабине, смт. Баришівка, смт. Безлюдівка, смт. Берегомет, смт. Березанка(Миколаївська обл.), смт. Березна (Чернігівська обл.), смт. Березнегувате, смт. Билбасівка, смт. Благодатне, смт. Близнюки, смт. Богородчани, смт. Божедарівка(Криничанський р-н), смт. Борівське(Луганська обл.), смт. Бориня, смт. Борова (Київська обл.), смт. Борова (Харківська обл.), смт. Бородянка, смт. Браїлів, смт. Братське, смт. Брацлав, смт. Брилівка, смт. Бродецьке (Вінницька обл.), смт. Брошнів-Осада, смт. Брусилів, смт. Брюховичі, смт. Буди (Харківська обл.), смт. Буки, смт. Буштино, смт. Війтівці (Хмельницька обл.), смт. Вільшана (Черкаська обл.), смт. Вільшани (Харківська обл.), смт. Вільшанка (Кіровоградська обл.), смт. Віньківці, смт. Вакуленчук, смт. Вапнярка, смт. Варва, смт. Васильківка (Дніпропетровська обл.), смт. Великі Бірки, смт. Велика Багачка, смт. Велика Березовиця, смт. Велика Димерка, смт. Велика Лепетиха, смт. Велика Михайлівка, смт. Велика Новосілка, смт. Велика Олександрівка (Херсонська обл.), смт. Велика Писарівка, смт. Великий Березний, смт. Великий Бичків, смт. Великий Бурлук, смт. Великий Любінь, смт. Великодолинське, смт. Вендичани, смт. Верхнє Синьовидне, смт. Верхній Рогачик, смт. Верховина, смт. Веселе (Запорізька обл.), смт. Веселинове, смт. Вигода (Івано-Франківська обл), смт. Вилок (Закарпатська обл.), смт. Високий, смт. Високопілля, смт. Вишково, смт. Вишнівець, смт. Вишневе (Дніпропетровська обл), смт. Власівка, смт. Воловець, смт. Володарка, смт. Володимирець, смт. Ворзель, смт. Вороніж, смт. Вороновиця, смт. Ворохта, смт. Воскресенське (Миколаївська обл.), смт. Врадіївка, смт. Гвіздець, смт. Гвардійське (Дніпропетровськ), смт. Глеваха, смт. Глибока, смт. Глухівці, смт. Гніздичів, смт. Гоголеве (Полтавська обл.), смт. Голоби, смт. Голованівськ (Кіровоградська обл.), смт. Головне, смт. Гончарівське, смт. Горностаївка, смт. Гостомель, смт. Гоща, смт. Градизьк, смт. Гребінки (Київська обл.), смт. Гримайлів, смт. Гриців, смт. Гришківці, смт. Гродівка, смт. Губиниха, смт. Гусятин, смт. Дігтярі, смт. Дашів, смт. Дашава, смт. Дворічна, смт. Делятин, смт. Демидівка, смт. Демурине, смт. Десна (Вінницька обл.), смт. Десна (Чернігівська обл.), смт. Диканька, смт. Димер, смт. Дмитрівка (Чернігівська обл.), смт. Дніпровське, смт. Дніпряни, смт. Добровеличківка, смт. Доброслав, смт. Добротвір, смт. Добрянка (Чернігівська обл.), смт. Доманівка, смт. Донець(Балаклійський р-н), смт. Донське, смт. Драбів, смт. Дубове (Закарпатська обл.), смт. Дунаївці (Дунаєвецький р-н.), смт. Есмань, смт. Журавно, смт. Заболотів (Снятинський р-н), смт. Заболоття (Волинська обл.), смт. Завалля (Кіровоград. обл), смт. Заводське(Тернопільська обл.), смт. Залізничне (Вінницька обл.), смт. Залізничне (Дніпропетровська обл.), смт. Залізці, смт. Замглай, смт. Зарічне(Рівненська обл.), смт. Затишшя, смт. Затока, смт. Захарівка(Одеська обл), смт. Зачепилівка, смт. Згурівка, смт. Зеленівка, смт. Зеленогірське, смт. Зноб-Новгородське, смт. Золочів(Харківська обл.), смт. Ківшарівка, смт. Казанка, смт. Каланчак, смт. Калинівка (Броварський р-н), смт. Калинівка(Васильківський р-н.), смт. Калита, смт. Кам'янка (Запорізька обл.), смт. Карнаухівка(Дніпропетровська обл.), смт. Катеринопіль, смт. Квасилів (Рівненська обл.), смт. Кегичівка, смт. Кельменці, смт. Кирилівка(Якимівський р-н), смт. Кирнасівка, смт. Клавдієво-Тарасове, смт. Клевань, смт. Клесів, смт. Козацьке (Херсонська обл.), смт. Козача Лопань, смт. Козелець, смт. Козельщина, смт. Козин (Київська обл., Обухівський р-н), смт. Козова, смт. Колки, смт. Коломак, смт. Комишани, смт. Комишня, смт. Комишуваха, смт. Компаніївка, смт. Копайгород, смт. Корнин (Житомирська обл.), смт. Королево, смт. Короп, смт. Котельва, смт. Коцюбинське, смт. Краковець, смт. Красне (Львівська обл.), смт. Краснокутськ, смт. Краснопілля (Сумська обл.), смт. Краснопавлівка, смт. Красноріченське, смт. Красятичі, смт. Криве Озеро, смт. Крижопіль, смт. Кринички, смт. Куликів, смт. Куликівка, смт. Куп'янськ-Вузловий, смт. Курилівка, смт. Кути (Косівський р-н), смт. Літин, смт. Ладан, смт. Лазурне (Херсонська обл.), смт. Летичів, смт. Лиманське (Роздільнянський р-н), смт. Липова Долина, смт. Лисянка, смт. Лихівка, смт. Локачі, смт. Лопатин (Львівська обл.), смт. Лосинівка, смт. Лугини, смт. Лужани, смт. Луків, смт. Любар, смт. Любашівка, смт. Любешів, смт. Любимівка (Каховський р-н), смт. Люблинець, смт. Міжгір'я, смт. Мізоч, смт. Мілове, смт. Магдалинівка, смт. Макарів, смт. Мала Дівиця, смт. Мала Данилівка, смт. Малинівка (Харківська обл.), смт. Мангуш, смт. Маневичі, смт. Маньківка, смт. Мар'янівка (Волинська обл.), смт. Марківка, смт. Машівка, смт. Меденичі, смт. Меджибіж, смт. Межова, смт. Меліоративне (Новомосковський р-н), смт. Мельниця-Подільська (Тернопільська обл.), смт. Миколаївка (Одеська обл., Миколаївський р-н), смт. Миколаївка(Білопільський р-н), смт. Микулинці, смт. Мирне(Мелітопол.р-н), смт. Миропіль(Житомирська обл.), смт. Михайлівка (Михайлівський р-н., Запорізька обл.), смт. Млинів, смт. Молодіжне (Херсонська обл.), смт. Муровані Курилівці, смт. Нікольське (Нікольський р-н., Донецька обл.), смт. Наддніпрянське, смт. Народичі, смт. Недригайлів (Сумська обл.), смт. Немішаєве, смт. Немирів (Львівська обл.), смт. Неполоківці, смт. Нижні Сірогози, смт. Нижня Дуванка, смт. Низи, смт. Нові Білокоровичі, смт. Нові Санжари, смт. Нова Борова, смт. Нова Водолага, смт. Нова Галещина (Козельщинський р-н), смт. Нова Маячка, смт. Нова Прага, смт. Нова Ушиця, смт. Новгородка(Кіровоградська обл.), смт. Новий Яричів, смт. Новоайдар, смт. Новоархангельськ, смт. Нововоронцовка, смт. Новогуйвинське, смт. Новомиколаївка (Верхньодніпров. р-н, Дніпроп. обл), смт. Новомиколаївка (Запорізька обл.), смт. Новоолексіївка (Херсонська обл.), смт. Новооржицьке, смт. Новопокровка (Харківська обл.), смт. Новопсков, смт. Новотроїцьке (Донецька обл.), смт. Новотроїцьке (Херсонська обл.), смт. Нью-Йорк, смт. Обертин, смт. Обухівка, смт. Овідіополь, смт. Озерне (Житомирська обл.), смт. Окни, смт. Олексієво-Дружківка, смт. Олександрівка (Миколаївська обл.), смт. Олександрівка (Олександр.р-н,Донец.обл.), смт. Олександрівка (смт.Кіровог.обл.райц), смт. Олика, смт. Ольшанське, смт. Онуфріївка, смт. Опішня, смт. Оратів, смт. Оржів, смт. Оржиця, смт. Отинія, смт. Очеретине (Ясинуватський р-н), смт. Північне, смт. Підбуж, смт. Підволочиськ, смт. Підкамінь, смт. Пісківка, смт. Пісочин, смт. Піщанка (Вінницька обл.), смт. Павлиш, смт. Пантаївка, смт. Панютине, смт. Парафіївка, смт. Первомайське(смт-Микол.обл.Вітовський.р-н), смт. Перегінське, смт. Першотравенськ (Житомирська обл.), смт. Петриківка, смт. Петрове (Петрівський р-н., Кіровоградська обл), смт. Петропавлівка (Дніпропетровська обл.), смт. Печеніги, смт. Печеніжин, смт. Письменне, смт. Побузьке, смт. Покотилівка, смт. Покровське (Покровський р-н Дніпропетровська обл.), смт. Понінка, смт. Понорниця, смт. Попільня, смт. Приазовське, смт. Приютівка (Кіровоградська обл.), смт. Просяна (Покровський р-н), смт. Пулини, смт. Путила, смт. Ріпки, смт. Радушне, смт. Райгородок(Слов'янський р-н), смт. Ратне, смт. Рафалівка, смт. Решетилівка, смт. Рикове, смт. Рогань(Велика Рогань), смт. Рожнятів, смт. Розівка (Розівський р-н., Запорізька обл.), смт. Рокитне (Київська обл., Рокитнянський р-н), смт. Рокитне (Рівненська обл., Рокитнівський р-н), смт. Романів, смт. Ромодан, смт. Рудне, смт. Ружин, смт. Саврань, смт. Сарата, смт. Сартана (Донецька обл.), смт. Сахновщина (Харківська обл.), смт. Свеса, смт. Семенівка(Полт.обл., Семенів.р-н), смт. Сенкевичівка, смт. Сергіївка (Білгород-Дністровський р-н), смт. Середнє, смт. Сиваське, смт. Ситківці, смт. Скала-Подільська, смт. Скороходове (Полтавська обл.), смт. Славгород (Дніпропетровська обл.), смт. Славське (Львівська обл.), смт. Слатине, смт. Слобожанське(Зміївський р-н., Харківська обл.), смт. Смига, смт. Смоліне, смт. Солоне, смт. Солоницівка, смт. Солотвино, смт. Сосниця, смт. Соснове (Рівненська обл.), смт. Софіївка(Дніпропетровська обл.), смт. Срібне (Чернігівська обл.), смт. Ставище, смт. Станиця Луганська, смт. Стара Вижівка, смт. Стара Синява, смт. Стара Ушиця, смт. Стеблів (Черкаська обл.), смт. Степанівка (Сумська обл.), смт. Степань, смт. Степногірськ, смт. Стрижавка, смт. Сутиски, смт. Східниця, смт. Таїрове, смт. Талалаївка (Талалаївський р-н., Чернігівська обл.), смт. Тарутине, смт. Теофіполь, смт. Теплик, смт. Тересва, смт. Терни, смт. Тиврів, смт. Товсте, смт. Томаківка, смт. Томашгород, смт. Томашпіль, смт. Торчин, смт. Троїцьке (Луганська обл.), смт. Тростянець (Вінницька обл.), смт. Турійськ, смт. Турбів, смт. Устинівка, смт. Хорошів, смт. Хотінь, смт. Царичанка, смт. Цибулів, смт. Цумань, смт. Чабани, смт. Чаплине, смт. Чаплинка (Херсонська обл.), смт. Чемерівці, смт. Червоне (Житомирська обл.), смт. Червоногригорівка, смт. Черкаське, смт. Чернівці(Вінницька обл.), смт. Чернігівка, смт. Черняхів (Житомирська обл.), смт. Чечельник, смт. Чинадійово, смт. Чкаловське, смт. Чорний Острів, смт. Чорнобай, смт. Чорнухи (Полтавська обл.), смт. Чутове, смт. Шабо, смт. Шацьк, смт. Шевченкове (Харківська обл.), смт. Широке (Криворізький р-н. Дніпропетровська обл), смт. Ширяєве, смт. Шишаки, смт. Шпиків, смт. Щирець, смт. Юр'ївка (Дніпропетровська обл.), смт. Яблунів (Косівський р-н.), смт. Якимівка (Запорізька обл.), смт. Ялта (Донецька обл.), смт. Ямпіль (Сумська обл.), смт. Ямпіль (Хмельницька обл.), смт. Ярмолинці, смт. Ясіня